Kadın Öğretmene Yumruk Atan O Veli Tutuklandı !

Kadın Öğretmene Yumruk Atan O Veli Tutuklandı !

Öğrenciyi Uyardığı İçin Öğretmene Yumuruk Atan Veli Tutuklandı!

Sarıyer’de yaşanan olayda, çocuğunu akran zorbalığı yaptığı gerekçesiyle uyaran kadın öğretmene yumruk atan veli Ali Çarık tutuklandı. İstanbul Sarıyer’deki Prof. Ali Kemal Yiğitoğlu Ortaokulu’nda akran zorbalığı yaptığı gerekçesiyle uyarı alan bir öğrenci, iddialara göre öğretmenini “Bana nasıl davranacağınızı öğreneceksiniz.” diyerek tehdit etti ve ardından babasını okula çağırdı. Daha önce de okulda öğretmenlerle ve okul idaresiyle tartıştığı öğrenilen baba Ali Çarık okula giderek çocuğunu uyaran öğretmene saldırdı. Saldırıda aldığı yumruk darbesiyle yaralanan kadın öğretmen hastaneye kaldırıldı ve kendisine iş göremezlik raporu verildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve saldırgan veli Ali Çarık polis tarafından yakalandı. Çarık, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan : “Vahşi Vandal”

Bu olayı kınayan Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, yazılı bir açıklama yaparak tepkisini dile getirdi. Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Vahşi bir vandala, öğretmene hem de bir kadın öğretmene okul içerisinde yumruk atacak cüret ve cesareti veren bu rezil düzene ne zaman son verilecek? Dilimizde tüy bitti; Öğretmeyle birlikte kaybettiğimiz, toplumun geleceğidir. Öğretmene sahip çıkmak aslında çocuklarımızın geleceğine ve ülkemizin geleceğine sahip çıkmaktır” (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

  Otomatik Bira Sendromu Nedir ?